אודות

העיסוק שלי בתזונה התפתח בעקבות שנים רבות כמטפלת במגע, שאפשר לי חיבור עמוק לגוף ולחקירה והבנה של מה עושה לי טוב ומה עליי לשחרר, ומשם באופן טבעי - להעמקה בנושא התזונה וההשפעות שלה על הגוף שלי.

לאחר מס' שנים של שינוי אורח החיים שלי, ניקוי גוף משמעותי ומעבר לתזונה טבעית יותר, הבנתי שתזונה בריאה היא יותר מרק המזון שאני אוכלת, היא גם תשוקה גדולה אותה אני רוצה להעביר הלאה לסובבים אותי ולהאיר להם את הדרך לבריאות מיטבית והזנה בכל תחומי החיים :)

 

בשנת 2011 הוכשרתי כמאמנת בריאות ותזונה מטעם המכון לתזונה אינטגרטיבית-בי"הס הגדול בעולם לתזונה, שבסיסו בניו יורק והתחלתי ללוות אנשים במסע שלהם לשיפור ושידרוג התזונה. זו הייתה לי תחושה של שליחות עצומה!

 

לאחר תקופה של ליוויים אישיים, התחלתי להבחין שלחלק נכבד מלקוחותי היה קושי ליישם את השינויים וההמלצות שדיברנו עליהם במפגשים, ושאורח החיים העמוס שלהם לא אפשר להם להתמיד בשינויים לאורך זמן.  ההבנה הזאת, תחילה תסכלה אותי מאד אך אח"כ הובילה אותי לנסות ולמצוא פיתרונות זמינים ואיכותיים עבור הלקוחות שלי. 

 

כאמא עסוקה ופעילה לילד בן ארבע, אני מבינה שהזמן של כולנו מוגבל, ואנו זקוקים לשמור על הבריאות שלנו בצורה הכי מיטבית ולפעול כמה שיותר למניעת מחלות בדרכים קלות ופשוטות המותאמות לאורח החיים המודרני והעמוס.

                                             

כיום אני עוזרת לאנשים להכניס תזונה בריאה לתפריט היומי בעזרת תכנית בריאות שילוב מוצרי משלימים והתוצאות נפלאות.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני  לחצי כאן