תזונה אינטגרטיבית

גישת התזונה האינטגרטיבית מתייחסת לשני היבטים מאד חשובים- המזון הראשוני והמזון המשני.

מזון ראשוני- כל דבר המזין אותנו אשר אינו מגיע לצלחתנו: סיפוק ממערכות היחסים שלנו, מימוש עצמי בעבודה, עבודה רוחנית ועוד. כל אלה הם המזון לנפש שלנו ולכן ההתייחסות אליהם בעבודתנו המשותפת מאד חשובה ומהווה חלק בלתי נפרד מהתהליך. ברגע שנרגיש שהמזון הראשוני שלנו יותר מאוזן, יהיה לנו יותר קל לעשות שינוי בתזונה ובאורח חיינו.

מזון משני- המזון שאנו אוכלים שמטרתו להעניק לגופינו את ההזנה הגבוהה ביותר. בעבודתנו המשותפת ניתן דגש כיצד לשדרג ולשפר את התזונה וכיצד להוסיף מזונות חיוניים לתפריט. נלמד כיצד עושים בחירות מזון נבונות יותר בסופר, כיצד לבשל בריא ויצירתי באופן פשוט וקל ולהטמיע הרגלי אכילה טובים יותר המותאמים לגוף הייחודי שלכם. 

את הכשרתי קיבלתי מהמכון לתזונה אינטגרטיבית® שבסיסה בניו יורק. המכון לתזונה אינטגרטיבית® הוא בית הספר לתזונה הגדול בעולם המציע את תוכנית אימון הבריאות המובילה בעולם ההדרכה התוכנית כוללת מעל 100 תיאוריות תזונתיות,טכניקות מעשיות לניהול אורח חיים, ושיטות אימון חדשניות.

זהו בית הספר לתזונה היחיד המשלב את כל התיאוריות התזונתיות השונות ומספק הדרכה מקיפה והכשרה עסקית. מאמני הבריאות בתוכנית לומדים מהמומחים הטובים ביותר בתחום הבריאות החיים, בינהם ד"ר אנדרו וייל, ג'נין רוט, ד"ר דוד כץ, ד"ר ג'ון דוליארד, ד"ר מארק היימן, דיוד וולף, דיפאק צ'ופרה ועוד רבים אחרים.

הלימודים שלי ציידו אותי עם ידע נרחב בתחום התזונה ההוליסטית, אימון הבריאות, ואת החשיבות של טיפול מניעתי.

על בסיס הלימוד והניסיון שלי, אני עובדת עם הלקוחות כדי לסייע להם לבצע את השינויים בתזונה ובאורח החיים המייצרים תוצאות אמיתיות שנשארות לתמיד.


כיום אני בעיקר מלווה קבוצות נשים בתכנית בריאות פשוטה וקלה לסגל הרגלים בריאים לחיים.

רוצים עוד מידע על התכנית? ליחצו כאןמתעניינים בלימודי תזונה אינטגרטיבית? צרו אית  קשר לפרטים נוספים