לקוחות מספרים...

"עזרת לי להיזכר מה טוב לי ולגוף שלי"

איילת.י

נטע היקרה, 

תודה שהבאת להכרתי את עולם התזונה האינטגרטיבית ועל כך שידעת להתאים אותו לצרכים שלי וליומיום שלי! עזרת לי להיזכר מה טוב לי ולגוף שלי, איך וממה להימנע ואיך להפוך את זה לאורח חיים. תודה על הליווי הנאמן, הידע על התזונה והתמיכה!

 

"מאוד חשוב לי המזון הראשוני , אני משתדלת להקשיב לגוף שלי , להקשיב לעצמי למה עושה לי טוב ומה פחות טוב, חשוב לי מאוד האיזון שלי, מה שלא היה בעבר"

ויקה.ס 

התהליך שעברנו יחד העלה את המודעות שלי ראשית כל לגוף שלי ולאני העצמי. 

היום מאוד חשוב לי המזון הראשוני , אני משתדלת להקשיב לגוף שלי , להקשיב לעצמי למה עושה לי טוב ומה פחות טוב, חשוב לי מאוד האיזון שלי, מה שלא היה בעבר. 

הבנתי שאני צריכה לחיות בקצב המתאים לי בתוך העולם ולא לנסות ״ להדביק״ את הקצב של העולם. 

במהלך התכנית שיניתי את הרגלי התזונה שלי וקודם כל למדתי להסתכל על רכיבים והתחלתי לשים לב למה שאני מכניסה לגוף שלי. למדתי שנישנוש יכול להיות גם טעים וגם בריא!

גיליתי את הירוקים , והיום כמעט כל מנה שאני מכינה מכיל אותם.

למדתי שיש מזון טעים , פשוט ובריא (דגנים וקטניות). 

למדתי איך להקל על מערכות הגוף שלי , והגוף מחזיר לי אהבה בחזרה :). 

בקיצור מומלץ:)

 

 

​"נטע הפתיעה אותי כל פעם עם משהו חדש, אתגרה אותי עם משימות חדשות וכיוונים שלא חשבתי עליהם.." עדי ס.

​התחלתי את האימון עם נטע לפני 5 חודשים. הייתי אז 4 חודשים אחרי לידת בני השלישי. הייתי שמנה, סבלתי מנפיחות בבטן ומעצירויות, לא אהבתי את הגוף שלי. כבר אחרי הפגישה הראשונה הרגשתי שיפור, כשהוספתי לתפריט עלים ירוקים. פתאום הרגשתי רעננה יותר.

מפגישה לפגישה, גם כשחשבתי שאני כבר "יודעת" הכל, נטע הפתיעה אותי כל פעם עם משהו חדש, אתגרה אותי עם משימות חדשות וכיוונים שלא חשבתי עליהם. היא עזרה לי למצוא נשנושים בריאים וטעימים שיספקו את האכילה הרגשית שלי, לימדה אותי מתכונים חדשים וגילתה לי איפה אפשר למצוא מוצרים איכותיים יותר.

מאז שהתחלנו בתהליך, ירדתי 9 ק"ג ובלי דיאטה בכלל, רק בעזרת אוכל בריא. הנפיחות בבטן השתפרה ואני מרגישה הרבה יותר חיונית. אני מעיזה לאכול מזונות שמעולם לא העזתי לטעום, או שלא ידעתי על קיומם - מעלים של קייל ומנגולד דרך שמן קוקוס, אצות ואזוקי, והתפריט שלי היום הרבה יותר מגוון ומאוזן.
אני משתדלת לאכול אוכל לא מעובד, בעיקר דגנים מלאים, ירקות ופירות. בזכות השינוי שעברתי גם התינוק (היונק) שלי ושאר בני הבית נהנים מתזונה בריאה יותר.

לכל מי שרוצה להקשיב לגוף ולהתחבר אליו בצורה עמוקה, להגביר את המודעות לדברים שבהם נכון לו להזין את עצמו, ולחוות שיפור משמעותי ברמת החיים, אני ממליצה בחום לצאת למסע המרתק הזה". 

 


​"ממליצה בחום לכל מי שאכפת לו מהבריאות שלו!" מורן ג.

"לאחרונה חשתי שהגוף שלי חלש וצריך קצת אנרגיה. נטע הציעה לעזור לי לשפר את התזונה שלי ובכך להשפיע על הגוף שלי ככלי המשרת אותי. לשמחתי, היא יודעת כמה אני עצלנית והצליחה לעבוד איתי ולמצוא את השינויים הקטנים שאני מוכנה לעשות בשגרת היום שלי כדי לשפר את איכות החיים שלי. כך למשל, היא ידעה לכוון אותי למוצרים זמינים ובריאים שהעשירו את התפריט שלי משמעותית  (מי האמין שכמה אגוזים בתיק וקופסה של עלי בייבי במקרר יכולים לשנות כל כך הרבה!) גם בעלי ש"חזה בפלא" נרתם לשינוי כדי לשפר את מצבו הבריאותי. שנינו נמצאים במקום הרבה יותר טוב היום. בדיקות הדם שעשיתי לאחרונה הן הטובות שהיו לי אי פעם....!)."

ממליצה בחום לכל מי שאכפת לו מהבריאות שלו!

מבחינה גופנית: יש לי יותר מרץ ואנרגיה, פחות עייפות, ובכלל תחושה ממש טובה. אני ממליצה בחום!!".

"אני מרגישה שאני לא בדיאטה, אני בתהליך ליצירת אורח חיים בריא"

א.א.ד

אני חייבת להגיד שלכל מי שאני מספרת לו שהתחלתי תהליך אני מדגישה שאני לא בדיאטה,

אני בתהליך ליצירת אורח חיים בריא יותר ומסודר יותר. ועל הדרך ירדתי כבר 5 ק"ג.

התהליך עם השייק מייצר אצלי גם רצון וגם יכולת להזין את עצמי גם בארוחות האחרות באוכל בריא יותר. חזרתי לאכול ירקות טריים ומבושלים בשתי ארוחות ביום. עד לא מזמן אם הייתי אוכלת סלט בשבוע זה היה מטורף! 

"איזה יום שמח לי היום, איזה יום!"

ל.ה
שמי ל', בת 50 בעיצומו של גיל המעבר ... מה לא ניסיתי ??? וכמעט התייאשתי אבל כולי בהודיה והתלהבות מרובה , אחרי שבועיים השלתי בקלות מרובה 1.700, ואחרי כחודש וחצי השלתי עוד 3 ק"ג .

תודה נטע יקרה על הליווי וההצלחה . 
בקיצור : אני דרך לחזור לביקיני :)